BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Dikkat Teknoloji olarak sektörümüzde öncü firmalardan biriyiz. Talep edilen ürün ve hizmetler için bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Genel olarak merkezime (Ankara merkez ve ilçelerle) çalışıyoruz. Size yardımcı olup olamayacağımızı görmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

MERKEZ İLETİŞİM

+90 312 377 00 87

ACİL DURUM 7/24

+90 507 492 12 25

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

9:00am – 6:00pm

İpuçları, Püf Noktaları ve Promosyonlar İçin Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!

İLTİŞİM FORMU

Acil olmayan durumlar ve genel sorular için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Mümkün olan en kısa sürede yanıt vereceğiz.

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

KALİTE ÜRÜN VE HİZMET GARANTİSİ

Dikkat Teknoloji olarak tüm ürün satış ve hizmetlerimizde kullandığımız malzemeler TSE Standartları ve İSO kalite belgeleriyle desteklenen garantili ürünlerdir. Firmamız Akıllı kilit sistemleri, kamera sistemleri, elektrik sistemleri, elektronik sistemleri,  görüntülü kapı telefonu, hırsız-alarm sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, plaka okuma sistemleri ve uydu sistemleri alanlarda hizmet vermektedir. Firmamız kullanılan ürünlere garanti vermekle beraber, yapılan hizmetlere de garanti vermektedir. Firmamız %100 Müşteri memnuniyet odaklı çalışan, kaliteli ve uygun fiyatlarıyla sektöründe isim yapmış ve yaptığı hizmetleri referanslarıyla kanıtlamış büyük bir firmanın gurur ve onuru ile çalışmalarına devam etmektedir. Sizler de bizimle çalışmak ister misiniz?