Novacom NC-WP6036 1.3 mp Bullet Kamera

Home/1.3 mp Bullet Kameralar, CCTV KAMERA SİSTEMLERİ, Kameralar/Novacom NC-WP6036 1.3 mp Bullet Kamera

Açıklama

Novacom NC-WP6036 1.3 mp Bullet Kamera

Görüntüsü diğer güvenlik kameralarına göre farklı olarak adeta bir kurşun şeklinde olan bullet kameralar, İngilizce’de kurşun anlamına gelen ”Bullet” kelimesi sayesinde ismini almıştır. Bu tasarım şekli sayesinde birçok avantajı kullanıcılarına sunan bullet güvenlik kamerası, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor.

Bullet Kamera Tasarımı

Bullet kameralar, dome kameralar ile birlikte görüntüsü sebebi ile en çok tercih edilen güvenlik kameraları arasında yer alır. Kurşun görünümünü andıran ve çoğu zaman güvenlik kamerası olduğu dahi anlaşılamayan bullet kameralar, farklı renk ve boyut seçeneklerinde sunularak müşteri zevkine bırakılmaktadır. Tasarımı nedeni ile köşe ve dar alanlara kolaylıkla monte edilebilmesi, tasarım özellikleri arasında öne çıkarken, bu sayede kullanım alanları için ekstra bir tasarım modülü geliştirilmiştir.

Bullet Kamera Kullanım Alanları

Bir güvenlik kamerası olarak tasarlanan bullet kameralar; sabit görüntü alabilmek adına tercih edilen birçok noktada kullanılabilmektedir. Çoğu bullet kamerada hareket özelliği bulunmaz.

Tasarımı nedeni ile kuş bakışı görüntü alabilmek için en çok tercih edilen kamera türü olan bullet kameralar, iş yeri ve ev gibi birçok farklı mecrada kullanılmaktadır. Kuş bakışı çekimlerde adeta bir sokak lambası görüntüsünü andırdığından, hırsızlara karşı oldukça caydırıcı bir görüntüsü bulunmaktadır.

Bullet Kameranın Sunduğu Avantajlar

En çok tercih edilen güvenlik kamerası türlerinden biri olan ve tasarımı nedeni ile diğer güvenlik kamera modellerinden ayrılan bullet kameraların kullanıcıları sunduğu birçok avantaj bulunmaktadır;

 • Tasarımı sayesinde köşe ve dar noktalara kolaylıkla monte edilebilir.
 • Kuş bakışı görüntü çekimini sağlayan nadir kameralardandır.
 • Hırsızlara karşı caydırıcı bir görünümü bulunmaktadır.
 • Sabit görüntü alabilmek için kullanılır.

Sunduğu daha birçok avantajı bulunan bullet kameralar, güvenlik kamerası tercih etmekte olan kişiler tarafından en fazla tercih edilen modeller arasındadır.

Bullet Kameralar ve Gece Görüşü

Görüntüsü nedeni ile diğer güvenlik kamerası modelleri arasından kolayca ayrılan bullet kameralar, gece görüşü özelliği sayesinde de diğer sınıf kameralar arasında fark yaratmaktadır. Gece görüntü kaydı sırasında başarılı bir gece görüşü sağlaması nedeni ile, kaliteli bir görüntü kaydı alınarak kullanıma sunulabilmektedir.

GENEL ÖZELLİKLER:

 • 1.3 Mp
 • Dahili IR kat
 • 3D NR
 • 960p
 • Düşük ışık hassasiyeti
 • Sabit 3.6 lens

Novacom NC-WP6036 1.3 mp Bullet Kamera için 1 inceleme

 1. admin

  Mükemmel bir kamera

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go to Top